logo

Jak znaleźć dobry sklep zoologiczny? Kilka praktycznych wskazówek

simplie Aktualności 30 czerwca 2022 0
post-image

Co o tym myślisz?

Ocena: 5 / 5. Ilość ocen: 27

Jesteś właścicielem zwierzaka? W Twoich rękach spoczywa więc obowiązek opieki nad swoim pupilem. Chcąc dostarczyć mu wszystkiego, czego potrzebuje, musisz wybrać się na zakupy. Jak jednak znaleźć dobry sklep zoologiczny? W poniższym wpisie przekażemy Ci kilka praktycznych wskazówek, które z pewnością ułatwią Ci wybór.

Dlaczego sklep zoologiczny, a nie supermarket?

Właściciele zwierząt często nie rozumieją, dlaczego powinni wybrać się do sklepu zoologicznego, skoro karmę kupić można również w supermarkecie. Otóż spieszymy z wyjaśnieniami. W tym wypadku nie chodzi tylko o większy wybór. Niestety w supermarketach pokarm dla zwierząt często jest złej jakości.

Oznacza to, że nie jest w stanie dostarczyć pupilowi tego, czego potrzebuje, a jedynie zapewnia uczucie sytości. W dłuższej perspektywie niestety negatywnie wpływa to na stan zdrowia i długość życia zwierzaka.

Jak znaleźć dobry sklep zoologiczny?

Szukając odpowiedniego sklepu zoologicznego, uwagę zwróć przede wszystkim na:

– asortyment – ważne jest, aby był na tyle szeroki, byś mógł kompleksowo wyposażyć swojego pupila. Co więcej, dobry sklep zoologiczny będzie miał w swojej ofercie nie tylko produkty dla psów i kotów, ale również dla innych zwierząt, takich jak rybki, chomiki czy króliki. Dzięki temu można nabyć wszystko w jednym miejscu, bez potrzeby szukania produktów po całym mieście;

 wysoka jakość produktów – jak już wspominaliśmy, produkty, które podajesz swojemu zwierzęciu, mają duży wpływ na jego kondycję. Wierzymy, że chcesz dla swojego podopiecznego wszystkiego, co najlepsze, dlatego celuj w artykuły wysokiej jakości.

W dobrym sklepie zoologicznym można znaleźć bardzo różnorodny asortyment. Będzie w nim zarówno oferta skierowana do tych, którzy kierują się głównie ceną, jak i do tych, dla których najważniejsze jest zdrowie czworonożnego przyjaciela;

– personel – obsługa powinna mieć podstawową wiedzę na temat potrzeb zwierząt i powinna znać się na produktach, które posiada w swojej ofercie. Zwróć też uwagę na to, czy pracownik szczerze Ci doradza, czy też wciska Ci jakiś produkt na siłę byle tylko pozbyć się go z magazynu;

– atrakcyjne ceny i promocje – podczas zakupów dla pupila zazwyczaj dużą wagę przykłada się do cen. W końcu nie chcesz przepłacać, prawda? Sklepy, które troszczą się o swoich klientów, oferują atrakcyjne promocje i rabaty. Często korzystają też z programów lojalnościowych, które mogą przynieść Ci wiele korzyści. Spójrz np. na sieć sklepów leopardus.pl.

Jej placówki mają wszystkie wyżej wymienione cechy dobrego sklepu zoologicznego, a do tego bardzo kuszącą ofertę. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację Leopardus i na pierwsze zakupy otrzymasz 10% rabatu. Będziesz mógł w niej także sprawdzać aktualne promocje i rozpoczniesz zbieranie punktów, które możesz później wymienić na atrakcyjne nagrody.

Napisz nam co o tym myślisz

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności

Jak pomoc psu w czasie upalow blog o psach z psiego punktu widzenia

Jak pomóc psu w czasie upałów? – Praktyczne porady

29 maja, 2022
Zajecia z udzialem psa obnizaja poziomu stresu u dzieci

Zajęcia z udziałem psa obniżają poziomu stresu u dzieci

7 lipca, 2022
Wyświetlenia: 350